Progressive House ve Trance müziğin efsanevi ismi Markus Schulz, yeni albümü “Watch The World” turnesi kapsamında, Limits Off desteği; Burn, %100 Music katkıları ve FG 93.7 farkıyla 14 Mayıs’ta garajistanbul’da!

FG DIGITAL etkinliklerinin son serisinde büyük ses getirecek albüm lansmanı ile Türkiye’deki hayranlarıyla buluşacak olan Markus Schulz’a gecede Fisherman & Hawkins ikilisi eşlik edecek.

Markus Schulz

Merakla beklenen 6. Stüdyo albümü ile bu yaza damgasını vurmaya hazırlanan Alman asıllı Amerikalı prodüktör için çok fazla söze gerek yok. Sahibi olduğu Coldharbour Recordings ile Progressive House ve Trance müziğin gidişatına yön veren, tüm dünyada 100’den fazla radyoda yayınlanan Global DJ Broadcast ile bu kültürün yayılmasında kilit bir rol oynayan Markus Schulz; DJ Mag: Top 100 DJs listesinin de vazgeçilmezlerinden.
Depeche Mode, Madonna, Everything But The Girl, Télépopmusik, Fat Boy Slim, gibi isimlere yaptığı remix’lerle haftalarca listebaşlarında kalan; Transmission, Nature One, Dance Valley, Electronic Family, Sunrise, Tomorrowland, Creamfields, Global Gathering gibi festivallerde yüzbinleri eğlendiren başarılı DJ, geçen sene Ferry Crosten ile New World Punx adı altında Coachella’da sergilediği performansıyla uzun süre kendinden söz ettirdi.

Fisherman & Hawkins

Hollanda’lı prodüktörler Isaac Vissers ve Rob Koopmans tarafından 2011 yılında hayata geçirilen Fisherman & Hawkins; son yılların en revaçta olan Trance gruplarından biri.
Apache parçasıyla global bir üne sahip olan Fisherman & Hawkings’in hikayesi Mark Sixma ile yaptıkları ortak çalışma Perlas’ın ASOT Radio Show’da çalınmasıyla başlıyor.
Yayınladıkları Nightshift ile Markus Schulz’un kanatları altına giren Fisherman & Hawkings; Coldharbour Recordings’in son zamanlarda müzik severlere sunduğu en büyük isimlerinden biri olmayı başardı.

« Ağustos 2017 »
Pzt Sal Çrş Prş Cum Cts Pzr
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31