Daniel Bortz, Amine Edge & Dance gibi isimleri ağırladığımız FG DIGITAL serisi elektronik müziğin son dönemde en fazla ses getiren isimlerini müzik tutkunlarıyla buluşturmaya devam ediyor!

Geçtiğimiz sene Electronica Festival Çeşme’de sergilediği eşsiz performansı ile dinleyenleri kendine hayran bırakan David Mayer, Almanya’nın elektronik müzik konusunda ne denli ilham verici bir memleket olduğuna dair kanıtlarından biri olan Rampue; ve son olarak Burning Man ve Day Zero gibi festivallerde boy göstererek global bir başarıya imza atan Oceanvs Orientalis’in tınıları 16 Nisan Cuma gecesi Limits Off desteği; Burn, %100 Music katkıları ve FG 93.7 farkıyla garajistanbul’da olacak.

Gerçeklik ve rüya arasında geçireceğiniz bir geceye hazır olun!

David Mayer (DE)
Elektronik müziğin biricik kalesi Berlin menşeli plak şirketi Keinemusik’in baş rol oyuncularından David Mayer, tarzlar arasındaki deneyselliği ile tanınan bir isim. Gerek prodüksyionlarında, gerek de DJ Set’lerinde sergilediği açık ama çizgisini bozmayan tavrı, onu kısa sürede dünyanın en önde gelen klüplerinde boy göstertirken, Moby, Steed Lord, Jessica 6 ve Nico Stojan gibi isimlere de remix yapma şansını sağladı.

Rampue (DE)
Farklı türler arasında gezinmeyi kendine ilke edinen Rampue, Deep House ve minimal müziği derin ve organik sularda başarılı bir şekilde harmanlıyor. Tek bir türe bağlı kalmadan daha fazlasını yaratan ve sonunda kendi özgün tarzını bulan Rampue, kısa sürede Avrupa sınırlarını aşmayı başardı. Müziğini bir kez dinlediğinizde, bir daha dinlemekten kendinizi alıkoyamayacak ve bu sound’un tutkunu olacaksınız.

Oceanvs Orientalis (TR)
Kendi deyimiyle “acelesi olmayan insanlara, acele etmeyen şarkılar yapan” Oceanvs Orientalis Şafak Öz Kütle tarafından 2012 yılında hayata geçirilmiş bir proje. Elektronik müziğin kısır döngüsündeki tek düzeliktense estetik anlayışın ön planda olduğu Oceanvs Orientalis, batının alt yapsını doğunun ezgileri ile başarılı bir şekilde harmanlayarak kendine yurtdışı kapısını açmış; Burning Man, Day Zero, Fusion, Maya Hearts gibi festivallerde boy göstermenin yanı sıra Mixmag Lab’e de konuk olmuştur.« Ağustos 2017 »
Pzt Sal Çrş Prş Cum Cts Pzr
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31