DJUMA SOUNDSYSTEM, ONUR DİNER, BATUHAN KARAMAN, CANTUĞ GÖKÇEL


Her sene 31 Ekim'de kutlanan Halloween, bu sene Line-up'da Djuma Soundsystem ve yerel DJ' lerin performans görstereceği garajistanbul sahnesinde!

Efsaneleşmiş bir ritüel olan Halloween (Cadılar Bayramı), bu sene de bir çok elektronik müzik severlerin değişik kostüm ve maskeleriyle katılacakları aynı zamanda süpriz hediye ve yarışmaların gerçekleşeceği eğlenceli bir geceye hazırlanıyor.

Deep House, House ve Techno müzik türlerinin çoğunlukta olacağı gecede, Norveçli Dj ve prodüktör Mikkas, Les Djins ve The Sound gibi prodüksyonları ile dünya elektronik müzik sahnesine hitler kazandırmış Djuma Soundsystem! Ayrıca gecede; Onur Diner, Dissociator, Batuhan Karaman ve Cantuğ Gökçel'in canlı performanslarıyla katılımcılar unutulmaz bir gece yaşayacak.

#halloweengarajistanbul

https://www.facebook.com/halloweengarajistanbul
https://twitter.com/Halloween_garaj
http://instagram.com/halloweengarajistanbul

HALLOWEEN (CADILAR BAYRAMI)

Çok eski zamanlardan beri batı topluluklarının kutladığı Halloween, kötü ruhları uzak tutmak ve kötü ruhlar tarafından tanınmamak için maskeler takılıp, kostümler giydikleri bir bayramdı.
Victorian zamanından kimi inanışlar göre yerel cadıların bu tarihte güçlerinin doruklarına ulaştıklarını ve süpürgeleriyle o alışa gelmiş dolunay üzerindeki uçarken özdeşleşmiş resimlerini yine Halloween bayramında gösterdiklerini söylerler..
Zaman içerisinde inanışlardan biraz daha uzak ve aslında daha eğlenceli bir halde yani festivaller eşliğinde kutlanan Halloween, yazın bitişi ve kışın başlangıcı olarak kabul edilen 31 Ekim gecesinde hersene kutlanmaya devam etmekte.« Ağustos 2017 »
Pzt Sal Çrş Prş Cum Cts Pzr
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31