Innervisions label’ının gözdelerinden Marcus Worgull, 25 Şubat Cumartesi gecesi elektronik müziğin yeni mabedi Warehouse’ta!

Marcus Worgull
Küçük yaştan beri hip hop, reggae, funk, soul gibi pek çok farklı genre’ya yakınlık duyan Marcus Worgull; hayranı olduğu müzikleri Groove Attack isimli küçük bir plak dükkanından öğle yemeği ve cep harçlığından biriktirdikleriyle alıyordu.
Kaderin cilvesi, bu küçük plak dükkanı Köln’e taşındı ve önemli bir distribütör olarak evrildi. Şimdilerdeyse Marcus Worgull tarafından işletiliyor.

Yaşı tutmadığı zamanlarda Norman Jay ve Gilles Peterson gibi isimleri dinlemek için gizli gizli Beat Box Club’a giren Marcus, üniversiteye gitmek yerine müziğine yatırım yapmayı tercih eden gerçek bir hayalperest.
“Texel” EP ve Innervisions ‘dan çıkarttığı “Dragon Loop” ise bu tutkunun global başarıya dönüştüğünün yegane kanıtı.

Marcus Worgull, tutkusunu kitlelerle buluşturmak için plak koleksiyonuyla birlikte her hafta dünyanın başka bir ucuna seyahat ediyor.

YANG
Dahil olduğu proje ve etkinliklerin yanı sıra İstanbul’un hatırı sayılır mekanlarında gösterdiği performanslar ile de elektronik müzik ve kent kültürü ile alakadar çevrede bilinirlik sağlayan bir figür olan DJ ve müzisyen Anıl Yangın, müzik ile ilgili faaliyetlerini YANG projesi adı altına gerçekleştiriyor.

Ogsan
Pek çok kişi için Ogsan’ın tarzı “make you dance” kavramı olarak kafalara kazındı.
Küçük yaştan beri dinlediği müzikleri çalan Ogsan’ın tercihini kısaca “oldschool” diye tanımlamak yanlış olmaz. Set’lerinde de “gri” rengi temsil eden Ogsan’ın adını Warehouse sahnesinde sık sık duyacağız.« Ağustos 2017 »
Pzt Sal Çrş Prş Cum Cts Pzr
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31